ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
6 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу

Від Абітурієнтів 2012

Шановний Вікторе Федоровичу,
Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики 22.05.2012 р., маємо зазначити, що завдання першої сесії (21.05.2012 р.) були набагато легші, ніж завдання другої сесії (22.05.2012 р.). Відповіді до завдань першої сесії зявилися в мережі інтернет,зокрема "ВКонтакте", за годину до кінця зовнішнього незалежного оцінювання. І багато учасників просто посписували їх.Що є великою несправедливістю щодо учасників другої сесії.
Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні окремої шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань першої сесії, які були списані з інтернету.
З повагою, абітурієнти 2012 року.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Від Абітурієнтів 2012 до Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу була створена и написана Виктория Светличная (collbabe@yandex.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.