Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/onlinepetition/data/www/onlinepetition/op_user.php on line 950
Петиція абітурієнтів, які здавали ЗНО з математики 13.06.2013 р. - Онлайн Петиція
     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
4110 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Віктору Федоровичу Януковичу, Президенту України

Петиція абітурієнтів, які здавали ЗНО з математики 13.06.2013 р.

Шановний Вікторе Федоровичу!
Від імені абітурієнтів 2013 року, які складали ЗНО з математики, маємо зазначити, що завдання першої сесії були набагато легші, ніж завдання другої сесії.
Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань другої сесії.
З повагою, абітурієнти 2013 року.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція абітурієнтів, які здавали ЗНО з математики 13.06.2013 р. до Віктору Федоровичу Януковичу, Президенту України була створена и написана Борисенко Олена Олександрівна (helen199606@rambler.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.