ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
6 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу

Від Абітурієнтів 2012

Шановний Вікторе Федоровичу,
Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики 22.05.2012 р., маємо зазначити, що завдання першої сесії (21.05.2012 р.) були набагато легші, ніж завдання другої сесії (22.05.2012 р.). Відповіді до завдань першої сесії зявилися в мережі інтернет,зокрема "ВКонтакте", за годину до кінця зовнішнього незалежного оцінювання. І багато учасників просто посписували їх.Що є великою несправедливістю щодо учасників другої сесії.
Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні окремої шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань першої сесії, які були списані з інтернету.
З повагою, абітурієнти 2012 року.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Від Абітурієнтів 2012 до Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу була створена и написана Виктория Светличная (collbabe@yandex.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.