ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
0 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Представництвам міжнародних організацій і дипломатичних місій в Україні

Громадянське суспільство України просить міжнародні організації призупинити співпрацю з урядом України

Ми, представники і представниці громадського суспільства України обурені цинічним і безглуздим насильством, проявленим під час незаконного розгону мирного зібрання на майдані Незалежності у Києві та іншими інцидентами насильства по всій країні.
Ми засуджуємо віроломство влади, проявлене останнім часом, сплановане і зорганізоване насильство по відношенню до мирних громадян, на тлі показової відмови від європейської інтеграції.
Події 30 листопада та 1 грудня показали, що сучасний Уряд України та Президент України організовують та підтримують злочини проти мирних громадян, і тому учасники Євромайдану і велика кількість громадських організацій вимагали і вимагають ініціювання процедури імпічменту президента та відставки уряду, а також якнайшвидшого розслідування злочинів, вчинених Беркутом, під час розгону мирного зібрання на майдані Незалежності у Києві та притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Бездіяльність влади щодо покарання винних, невизнання факту вчинення насильства сприяли тому, що багато громадських організацій прийняли рішення про призупинення участі своїх представників в дорадчих органах та громадських радах, які створені при центральних та регіональних органах державної влади.
Ми переконані в тому, що будь яка співпраця з Урядом України та урядовими структурами з боку міжнародних організацій та дипломатичних місій є прямою підтримкою та легітимацією злочинних дій сучасної української влади.
Закликаємо керівництво та представників міжнародних організацій та дипломатичних місій засудити дії влади, спрямованої на насильницькі шляхи вирішення конфліктів та утриматися від будь-якої співпраці з органами державної влади, поки не будуть покарані винні в безглуздому насильстві, проявленому проти мирних громадян України.
Ми звертаємося до представництв міжнародних організацій в Україні та дипломатичних місій країн ЄС, США та Канади в Україні.
Ваша підтримка потрібна сьогодні не Уряду України, а українським громадянам та українському суспільству.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Громадянське суспільство України просить міжнародні організації призупинити співпрацю з урядом України до Представництвам міжнародних організацій і дипломатичних місій в Україні була створена и написана Ostap Golovanchenko (patrioticgoal@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.