ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Для Майдана, для політиків

Будуймо нову державу

Для політиків

Так сталося, що у зв’язку з масовою недовірою громадян України, чинна «влада» втратила моральну владу.
Органи прямого народовладдя Корінного Народу України зараз де-юре є єдиною владою в Україні яка має вищій правовий статус та є правонаступником – власником усіх ресурсів та майна колишньої УРСР.
Ми підтримуємо громадян України які зараз на майдані формуються як Народ та стають Нацією, і це незважаючи на плани глобалістів-масонів які за допомогою так званих «можновладців України» де-юре зробила з них фізичних особєй.
Ми йшли не революційним, а еволюційним шляхом і до 2015-16 року планували повністю сформувати органи прямого народовладдя за принципами викладеними у Декларації проголошення прямого народовладдя. Мета у нас з Вами одна – побудувати соціальне справедливе суспільство.
Але доля внесла свої корективи. Здійснено революцію
Для того щоб у друге не наступати на одні й ті граблі, необхідно піти за шляхом вже проголошеної Декларації прямого народовладдя.
Кажучи відверто, ми будуємо соціальне справедливе суспільство без політичних партії та олігархів. Ми знаємо як це зробити. Дивись WWW obshina.net.ua (розділ «документи»)

Пропонуємо співпрацю та координацію дій.
В знак поваги до Вас надсилаємо деякі матеріли


Харківська Община
та спільнота общин Слобожанського краю
Тел.: /0572/ 52-14-72; 066-771-31-57; 098-430-92-39
borys.kalashnikov@gmail.com

З повагою, нижчепідписані

Петиція Будуймо нову державу до Для Майдана, для політиків була створена и написана Борис Гаврилович Калашніков (borys.kalashnikov@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.