ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
504 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Василю Петровичу Цушко, головаі Антимонопольного комітету України

Петиція до АМКУ стосовно цінової політики ПАТ «Північтранс»

Шановний Василь Петрович!

Просимо Вас перевірити законність встановлення цін на проїзд перевізником ПАТ «Північтранс», адреса: 65025, м. Одеса, дорога Старокиївська, 21 км . Зокрема, на маршруті 68т за напрямком Одеса АВ «Привоз» - Южне АС.
З 7 серпня 2013 на даному маршруті підвищується вартість проїзду до 15 гривень. Що підтверджує інформація на офіційному сайті компанії.
(http://severtrans.at.ua/news/proezd/2013-07-31-157)
Також була скорочена кількість пільгових рейсових автобусів № 68, за тим самим напрямком. Разом з тим, ціни на проїзд в рейсових автобусах і в автобусах маршрутного типу встановлюються на одному рівні – 15 гривень. Хоча проїзд рейсовим автобусом, раніше, завжди був нижчим за ціною, в порівнянні із проїздом у маршрутці.
Через те, що маршрутні автобуси постійно переповнені, а також через велику кількість проміжних зупинок, значно збільшується час руху до кінцевої точки прямування.

Багато жителів міста Южного, а також прилеглих населених пунктів, працюють і навчаються в Одесі.

Враховуючи, що дана компанія є єдиною, що надає послуги перевезення пасажирів, жителі Одеської області та міста Южного не мають можливості вибору.

Просимо розібратися в даній ситуації і вжити заходів з вищевикладеного.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція до АМКУ стосовно цінової політики ПАТ «Північтранс» до Василю Петровичу Цушко, головаі Антимонопольного комітету України була створена и написана Ткаченко Антон Олегович (kanoistik@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.