ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
2 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Монопольному товариству "Погада-make"

Поверніть весну!

Шановна дирекція монопольному товариства "Погада-make"!

З огляду на добові затори по трасі Житомир-Київ, засипані сніговими завалами західні міста України, численні штормові попередження ми, ті, що нижче підписалися, висловлюємо своє занепокоєння погодними умовами в Україні.

Просимо врахувати завдані матеріальні збитки власникам автомобільного транспорту, втрачені часові ресурси, заподіяні фізичні травми мешканцям країни, а також те, що до початку квітня залишилося кілька днів.

Шановна "Погада-make", ми вже проїхалися сноубордами майже по усім головним вулицям, двічі зустріли Новий рік і кінець світу!
Дуже-дуже вас просимо: ПОВЕРНІТЬ нам ВЕСНУ!

(Друзі, підписуйте петицію. Це наш шанс!)

:)

З повагою, нижчепідписані

Петиція Поверніть весну! до Монопольному товариству "Погада-make" була створена и написана Свідомий громадянин (wwww2006@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.