ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
0 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Верховній Раді України

Введення в Україні федеративної форми державного устрою.

Ми вважаємо, що сепаратистські настрої, які з'являються на Сході України, загрожують територіальній цілісності нашої держави. Проте, соціально-політичні погляди Заходу та Сходу доволі відрізняються. Тому, на нашу думку, варто змінити форму державного устрою з унітарної на федеративну. Саме федеративна форма державного устрою зможе знизити напругу у Західних та Східних регіонах, не погрожуючи при цьому територіальній цілісності України. Отож, наша вимога: введення в Україні федеративної форми державного устрою.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Введення в Україні федеративної форми державного устрою. до Верховній Раді України була створена и написана Девятов Сергій (somova25@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.