ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1252 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ), Міністерство освіти та науки України, Центру тестування при МОЗ України

Скасування державного іспиту Крок 1 Стоматологія та Загальна Лікарська підготовка

Скасування державного іспиту Крок 1 Стоматологія та Загальна Лікарська підготовка.

Ми, студенти вищих медичних навчальних закладів України просимо відмінити Крок 1 для спеціальностей Стоматологія та Загальна Лікарська підготовка, для студентів медиків через дану ситуацію в Україні та АР Крим. Так як ми студенти медичних закладів брали активну участь у революційних подіях, які мали місце в Україні. І багато студентів медиків під час цих подій були і є волонтерами-добровольцями та не мали змоги повноцінно та якісно підготуватися до складання іспиту Крок 1.

З повагою студенти медичних вузів!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Скасування державного іспиту Крок 1 Стоматологія та Загальна Лікарська підготовка до Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ), Міністерство освіти та науки України, Центру тестування при МОЗ України була створена и написана Студенти Медичних Вузів (o.ostap2013@yandex.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.