ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
137 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Главному продюсеру музыкального ток-шоу Х-фактор 4 канала СТБ

Підтримуємо Анастасію Рубцову учасницю шоу Х-фактор 4!

Доводимо до вашого відому що вчора 2 листопада 2013 шоу Х-фактор 4 залишила Анастасія Рубцова з категорії дівчата. Дівчина дуже стійка та талановита! Дуже шкода, що залишають шоу справжні професіонали а залишаються ті які не мають таланту та наснаги на перемогу! Ми хочемо підтримати Анастасію щоб вона розуміла є люди які справді в неї вірять і бажають йти далі до своєї мети та незважаючи ні на що вірити в себе!!! Насте ти найкраща нікого не слухай та знай талановитішої людини чим ти треба ще пошукати!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Підтримуємо Анастасію Рубцову учасницю шоу Х-фактор 4! до Главному продюсеру музыкального ток-шоу Х-фактор 4 канала СТБ була створена и написана Илона Воронцова (timka_timka@mail.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.