ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
2655 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

4A Games, Deep Silver

Metro: Last Light українською мовою!

Ми, громада українських ґеймерів, відчуваємо неймовірну повагу до одних з найкращих українських розробників ігор, компанії 4A Games, а також шануємо компанію Deep Silver, нового видавця майбутнього українського блокбастера Metro: Last Light, а тому просимо виявити повагу до нас і підготувати повну (текст і озвучення) українську локалізацію цієї гри та видати разом з усіма іншими мовними версіями. Зі свого боку зобов’язуємося придбати ліцензійну копію гри і усіляко сприяти розробникам та видавцю на ниві розвитку української та світової ігрової індустрії.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Metro: Last Light українською мовою! до 4A Games, Deep Silver була створена и написана Роман Гульоватий (q-chuvak@yandex.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.