ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
36 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Віктору Федоровичу Януковичу, Президенту України

Петиція абітурієнтів, які здавали ЗНО з математики 21.05.2012 р.

Шановний Вікторе Федоровичу,
Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики, маємо зазначити, що завдання другої сесії були набагато легші, ніж завдання першої сесії. А деякі з них - однотипні. Також учасники другої сесії мали змогу краще підготуватися до ЗНО з математики, тому що розв'язки завдань першої сесії були опубліковані в мережі Інтернет.
Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань другої сесії.
З повагою, абітурієнти 2012 року.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція абітурієнтів, які здавали ЗНО з математики 21.05.2012 р. до Віктору Федоровичу Януковичу, Президенту України була створена и написана Томаш Цюпяк (tomash.tsyupyak@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.