ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
107 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Європарламенту, Президенту України

Ми за європейське майбутнє!

Ми, небайдужа молодь України звертаємось до чиновників, від яких залежить доля України та української нації. Ми дуже стурбовані останніми новинами щодо бажання українських можновладців(українських лише за паспортом, але не душою і серцем)повернутися у минуле сторіччя, розгорнувшись в бік підписання угоди з Ми(у)тним Союзом замість Асоціації з ЄС. Ми, молодь, не хочемо щоб ми та наші діти жили в тоталітаризмі, розрусі та страху за нашу свободу, добробут та справедливість. Ми обираємо розвиток, демократію, справедливу судову систему та прокуратуру, можливості для молоді, відсутність кордонів та щасливу українську націю, отже ми обираємо європейське майбутнє! Ця петиція не є рекомендацією підписати Угоду з ЄС, це є вимогою молоді, студенства та всіх адекватних громадян України, розум яких вже не є об'єктом впливу російської пропаганди!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Ми за європейське майбутнє! до Європарламенту, Президенту України була створена и написана Андрєєв Микита (nikita11041994@yandex.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.