ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
44 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Міністру освіти та науки України Табачнику Д.В.

Вимагаємо припинити торгівлю науковими роботами.

Вимагаємо припинити торгівлю науковими роботами.

Пане міністр!
Наводимо перелік веб-сайтів, за посередництвом яких відбувається торгівля вже атестованими й оприлюдненими науковими роботами, зокрема й передусім – дисертаційними дослідженнями.

diplom.com.ua
diplomnik.org
aspirantura.org.ua
nauka24.com
dissertation.com.ua

Наголошуємо, що автори, чиї роботи вказано в каталогах зазначених сайтів, не тільки не отримують жодних відрахувань по кожному факту купівлі, але й елементарно перебувають не поінформованими стосовно такого кричущого порушення їх прав.

Вимагаємо:
1)припинити онлайн-торгівлю нашим інтелектуальним здобутком;
2)зміцнити законодавство України про авторське право, аби виключити можливість подібного зловживання.

Підкреслюємо, що нехтування авторським правом українських науковців є суцільно ганебним явищем нашого сьогодення, категорично несумісним із європейським вектором розвитку українського суспільства.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Вимагаємо припинити торгівлю науковими роботами. до Міністру освіти та науки України Табачнику Д.В. була створена и написана Войтенко Олексій Сергійович (НМАУ ім П.І. Чайковського) (vojtyla@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.