ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
23 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Порошенко Петру Олексійовичу

Порошенко Петру Олексійовичу

Шановний, Петре Олексійовичу!
Звертаються до Вас свідомі громадяни України - тернополяни.
У цей складний час для нашого українського народу просимо Вас прийняти участь у майбутніх виборах президента України. Вважаємо, що саме Ви як досвідчений та толерантний політик, висококваліфікований фахівець, прекрасний сім'янин здатні згуртувати український народ, достойно представляти його у світі. З кожним днем у нас залишається все менше надії на досягненні єдності серед опозиційних лідерів країни. До того ж їхні представники у нашому регіоні значно дискредитували свої політичні сили, демонструючи невпинне прагнення до наживи шляхом корупції, зловживання своїм службовим становищем та маніпулювання своїми виборцями. Щиро дякуємо Вам за те, що Ви сьогодні з народом України. Просимо ВАС висунути свою кандидатуру на пост президента України на наступних виборах.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Порошенко Петру Олексійовичу до Порошенко Петру Олексійовичу була створена и написана Ляшенко Оксана Миколаївна (oksanal2008@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.