ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
10 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Родичам бійців «Беркута», інших спецпідрозділів МВС і військовослужбовців внутрішніх військ

Зупиніть насильство!

Шановні родичі бійців «Беркута», які брали участь у розгоні мирної акції 30 листопада, а також у побитті журналістів 1 грудня у Києві! У ніч з 29 на 30 листопада 2013 р. бійці "Беркуту" оточили нечисленну групу активістів «Євромайдану» у Києві та жорстоко били беззбройних людей, поки не «зачистили» Майдан. Те саме творили і наступного дня з десятками журналістів на Банковій. Пролилася кров українських громадян, які зібралися для мирної акції, а також виконували обов’язки «вартових демократії». Ваш син, брат, чоловік, виконуючи протиправний наказ, брав участь у жорстокому побитті людей. Ми припускаємо, що він міг не знати, що йому доведеться робити, коли його везли до Києва. Також думаємо, що Ви не знали, що робив Ваш син, брат, чоловік. Але сьогодні відео з діями «Беркута» облетіло екрани світу. Ви, Ваш син, брат, чоловік - такі ж громадяни України, як і ми. Це – наша країна, але нас з Вами намагаються поставити по різні боки барикад, які вже скраплені кров'ю. Суд над тими, хто бив мирних беззбройних громадян, відбудеться. Але вже зараз ці люди в очах українців і всього світу стали КАРАТЕЛЯМИ свого народу. Постарайтеся пояснити це своєму синові, братові, чоловікові. У нього ще є можливість найближчим часом публічно покаятися і відмовитися виконувати злочинні накази. Не знаємо, чи врахує це суд, але суспільство – ймовірно. Також звертаємося до родичів всіх працівників спецпідрозділів МВС і військовослужбовців внутрішніх військ. Постарайтеся вберегти їх від виконання злочинних наказів.

Уважаемые родственники бойцов «Беркута», принимавших участие в разгоне мирной акции 30 ноября, а также в избиении журналистов 1 декабря в Киеве! В ночь с 29 на 30 ноября 2013 г. бойцы "Беркута" окружили горстку активистов «Евромайдана» в Киеве и, жестоко избивая безоружных людей, «зачистил» Майдан. То же самое творили и на следующий день с десятками журналистов на Банковой. Пролилась кровь украинских граждан, собравшихся для мирной акции, а также исполнявших обязанности «стражей демократии». Ваш сын, брат, муж, выполняя противоправный приказ, участвовал в этом избиении людей. Мы предполагаем, что он мог не знать, что ему придется делать, когда его везли в Киев. Также думаем, что Вы не знали, что делал Ваш сын, брат, муж. Но сегодня видео с действиями «Беркута» облетело экраны мира. Вы, Ваш сын, брат, муж – такие же граждане Украины, как и мы. Это – наша страна, но нас с Вами хотят поставить по разные стороны баррикад, которые уже обагрены кровью. Суд над теми, кто избивал мирных безоружных граждан, состоится. Но уже сейчас эти люди в глазах украинцев и всего мира стали КАРАТЕЛЯМИ своего народа. Постарайтесь объяснить это своему сыну, брату, мужу. У него еще есть возможность в самое ближайшее время публично покаяться и отказаться выполнять преступные приказы. Не знаем, учтет ли это суд, но общество – вероятно. Также обращаемся к родственникам всех работников спецподразделений МВД и военнослужащих внутренних войск. Постарайтесь уберечь их от выполнения преступных приказов.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Зупиніть насильство! до Родичам бійців «Беркута», інших спецпідрозділів МВС і військовослужбовців внутрішніх військ була створена и написана Дмитро Кобринський, Дмитро Гудима (hudym@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.