ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету міністрів України

Розкрити матеріали справи Царської сім'ї у відкритий доступ і провести Реабілітацію Членів і Нащадків Царської сім'ї

Царська сім'я не була розстріляна, всі матеріали справи ховаються Правоохоронними органами РФ і Апаратом Уряду Російської Федерації. Поховані останки членів сім'ї або підроблені, або вилучені незаконно у Нащадків членів Царської сім'ї. Історичні факти спотворені. Культурні цінності позбавлені влади. Права, Свободи, Закон порушені і порушуються щомиті. Відносно нащадків з боку Силових структур до цього дня проводяться репресивні заходи. Члени і Нащадки Царської сім'ї позбавлені первинного права - Права на Життя. Всім відомо, що члени сім'ї стали жертвами свавілля тоталітарного режиму СРСР і піддалися політичним репресіям по соціальних, класових і релігійних ознаках. Ми переконані в тому, що тут грають роль чисто політичні міркування. Тому що, з точки зору права, сім'я має бути реабілітована. На нашу думку, розвал СРСР і становлення Російської Федерації відкрили другу хвилю терору сім'ї в Росії, і реабілітація членів, розкриття матеріалів справи сім'ї, повинні закрити цей період терору. Реабілітація сім'ї і розкриття матеріалів справи Царської сім'ї стане дуже важливим символічним актом для нашої держави, який і нам самим, і всьому світу покаже, що Росія змінилася, покінчивши з тим негативом, який був в СРСР і існує до цього дня в Російській Федерації. Відновити Історичну і Культурну цінність, поставити в главу Верховенство Закону і Права.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Розкрити матеріали справи Царської сім'ї у відкритий доступ і провести Реабілітацію Членів і Нащадків Царської сім'ї до Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету міністрів України була створена и написана Єгор Мірошко (egor.miroshko@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.