ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету міністрів України

Про відміну страти, як заходи покарання і визнання смертного покарання фактом Вбивства

Білорусь - єдина країна в Європі і країнах колишнього Радянського Союзу, яка все ще застосовує страту. Білорусь зберегла Радянську практику НЕ інформування членів сім'ї напередодні страти, і не повернення тіл страчених їх сім'ям. Всі подробиці про страту в Білорусії - це секрет. Підписавши нашу петицію, Ми закликаємо президента Білорусії Олександра Григоровича Лукашенко припинити секретність, Навколишню страту, ввести мораторій на виконання всіх смертних вироків і визнати страту, як міру покарання Вбивством, що зв'язаним з умисним позбавленням життя людини при обтяжливих обставинах, порушує первинне право будь-якого Закону на Життя і захист Життя, як такий.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Про відміну страти, як заходи покарання і визнання смертного покарання фактом Вбивства до Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету міністрів України була створена и написана Єгор Мірошко (egor.miroshko@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.