ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
16 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Депутатам Верховної Ради України

Проти законопроектів №3842-3844 від 27.12.2013 (щодо створення Фонду телекомунікаційних послуг)

Шановне панство!

Ми звертаємося до вас як до нашої останньої надії. Від вас, вашої позиції залежить чи буде прийнятий пакет законопроектів про створення так званого Фонду телекомунікаційних послуг (№№ 3842-3844 від 27.12.2013). Ці законопроекти, зокрема, передбачають введення спеціальних відрахувань, а фактично - окремого податку на всі без виключення послуги зв’язку. У нас немає інших слів для цієї ідеї окрім як «ідіотська» та «ганебна».

Вона є ідіотською, оскільки націлена на вирішення завдання, яке вже давно втратило свою актуальність. Абсолютна більшість населених пунктів, в які лобісти Фонду пропонують тягнути дроти фіксованого зв’язку, вже давно покриті операторами зв’язку мобільного. Нам було б зрозуміло, якби за рахунок Фонду передбачалось забезпечити наших співгромадян у віддалених районах повноцінним набором сучасних послуг зв’язку, в першу чергу доступом до Інтернету. Але ж ні, за рахунок податку на Інтернет збираються розвивати технології навіть не вчорашнього, а позавчорашнього дня!

Ми звертаємо вашу увагу на те, що послуги місцевого зв’язку, які традиційно надаються за допомогою фіксованої мережі, вже давно доступні в деяких мобільних мережах, а саме у операторів CDMA-мереж. Тож існує можливість достатньо просто та без суттєвих додаткових витрат надавати їх всюди, де є покриття мобільного зв’язку.

Ми звертаємо вашу увагу і на той факт, що всі останні роки відбувається скорочення абонентської бази фіксованого телефонного зв’язку. Причина є простою: населення України все менше зацікавлено у традиційних стаціонарних телефонах.

Ми називаємо цю ініціативу ганебною, оскільки вона з’явилась на фоні багаторічного успішного саботажу дійсно актуальних завдань. Ми змушені звернути вашу увагу на той факт, що Україна залишилась єдиною країною в Європі і на пострадянському просторі, де основні операторі мобільного зв’язку, які обслуговують більш ніж 95% населення, до сих пір не мають можливості використовувати технології так званого третього покоління. А поки українські чиновники «вивчають» дану можливість, наші сусіди повним ходом впроваджують технології вже четвертого покоління. Україна, яка займала одне з перших місць в СРСР по рівню технологій, зараз відверто «пасе задніх». Все це виглядає як саботаж, або, як це часто буває, як просування чиїхось шкурних та дуже примітивних інтересів.

Шановні народні депутати,

Ми – українці. Нас не влаштовує виглядати Країною Дурнів в очах наших сусідів. Ми звертаємось до вас із проханням:

1. Відхилити законопроекти №№ 3842-3844 від 27.12.2013 як неадекватні та шкідливі для країни.
2. Провести парламентські слухання щодо причин, з яких мобільні оператори України до сих пір не мають можливості розвивати мережі третього та четвертого поколінь.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Проти законопроектів №3842-3844 від 27.12.2013 (щодо створення Фонду телекомунікаційних послуг) до Депутатам Верховної Ради України була створена и написана Роман Хіміч (roman.khimich@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.