ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
97 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Прем'єр-міністру України Миколі Азарову, Міністру культури України Миколі Кулиняку, Голові КМДА Олександру Попову, Голові Київголовархітектури Сергію Целовальнику, Київському міському голові, Голові Фонду державного майна Олександру Рябченко

Петиція на захист Гостиного Двору!

Ми, громада м. Києва, громадяни України

стали свідками, як державні органи і місцева влада скоординованими незаконними діями нищать жемчужину Подолу м. Києва - Гостинний двір

Кабінет міністрів своєю незаконною постановою №1380 від 15.08.2011 за підписом Миколи Азарова виключив Гостинний двір з реєстру пам’ятників архітектури. Міністерство культури підготувало під це рішення "обґрунтування". Головний архітектор Сергій Целовальник, голова КМДА Олександр Попов та Київрада зробили вигляд, що не помітили позбавлення охоронного статусу серця Подолу.

Далі, 26.04.2012 Київрада надала орендарю Гостинного двору публічному акціонерному товариству “Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство Укрреставрація” дозвіл на розроблення проекту землеустрою для реконструкції будівлі Гостинного двору під торгівельно-офісний центр з автостоянкою. Фонд державного майна не помітив "фокусу", що відбувся із державною власністю.

ми не визнаємо ці незаконні рішення і

ВИМАГАЄМО ПРИПИНИТИ ЗНИЩУВАТИ ГОСТИННИЙ ДВІР:

1) Вимагаємо у Кабінету Міністрів, Міністерства культури, Київської міської державної адміністрації та Київської міської Ради - відновити охоронний статус Гостинному двору м. Києва (Контрактова площа 4) як об’єкту архітектурної та містобудівної спадщини;

2) Вимагаємо у Фонду державного майна розірвати договір оренди будівлі Гостинного двору із орендарем ПАТ “Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство Укрреставрація”, код 02405534)

3) Вимагаємо у Київської міської Ради – скасувати своє рішення від 26.04.2012 № 522/7859 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство Укрреставрація" на Контрактовій площі 4 для реконструкції будівлі Гостинного двору під торгівельно-офісний центр з автостоянкою.

4) Вимагаємо негайно зупинити і заборонити будь-які будівельні чи підготовчі роботи в Гостинному дворі.

5) Закликаємо органи місцевої влади і державні органи підтримати ініціативу громади створити в Гостинному дворі відкритий мистецький, просвітницький, музейний центр культурного дозвілля «Гостинна Республіка».


Петиція сформована захисниками Гостинного двору

Долучайтесь! "Живий" підпис можна поставити в Гостинному дворі, де також допоможе Ваша жива присутність.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція на захист Гостиного Двору! до Прем'єр-міністру України Миколі Азарову, Міністру культури України Миколі Кулиняку, Голові КМДА Олександру Попову, Голові Київголовархітектури Сергію Целовальнику, Київському міському голові, Голові Фонду державного майна Олександру Рябченко була створена и написана Закревська Євгенія Олександрівна (zakrevsckaya@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.