ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
44 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Міністру освіти і науки, молоді та спорту України Табачнику Д.В.

ПОВЕРНЕМО роман О. Фадєєва "Молода гвардія" до навчальних закладів!!!

Шановний Дмитре Володимировичу!

28 вересня 2012 року виповнилося 70 років з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» що боролася з німецько-фашистськими загарбниками на окупованій території, члени якої стали прикладом героїзму, патріотизму та звитяги для багатьох поколінь громадян нашої держави.
Враховуючи значний внесок в боротьбу із загарбниками, Верховна Рада України в 2012 році прийняла Постанову «Про відзначення 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія», таким чином, ювілей відзначався на найвищому державному рівні.
Вказаною Постановою також було рекомендовано розглянути питання включення до навчальних програм загальноосвітніх навчальних закладів роману Олександра Фадєєва «Молода гвардія».
Ряд всеукраїнських організації підтримує включення вказаного твору до навчальних програм. Включення твору до навчальних програм сприятиме патріотичному вихованню молоді, становленню підростаючого покоління, вихованню учнівської молоді в дусі патріотизму та любові до своєї Вітчизни.
Ми, громадяни України, вимагаємо від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України включення до навчальної програми загальноосвітніх навчальних закладів роману Олександра Фадєєва «Молода гвардія».

Посилання на текст роману О. Фадєєва "Молода гвардія":
http://lib.ru/RUSSLIT/FADEEW/mol_gwardiya.txt

Посилання на фільм "Молода гвардія", знятий по роману О. Фадєєва:
1 серія:

2 серія:


З повагою, нижчепідписані

З повагою, нижчепідписані

Петиція ПОВЕРНЕМО роман О. Фадєєва "Молода гвардія" до навчальних закладів!!! до Міністру освіти і науки, молоді та спорту України Табачнику Д.В. була створена и написана Олександр Присяжнюк (molodaia_gvardiia@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.