ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
3 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Віктору Чумаку, Володимиру Яворівському, Андрію Іллєнку, Серігю Тєрьохіну, Олександру Чорноволенку, Віталію Яремі, Ксеніі Ляпіній, Олександру Бригинцю, Володимиру Ар'єву, Володимиру Бондаренко, Леоніду Ємцю, Дмитру Андрієвському, Віктору Пилипишину

Поверніть Києву районні ради.

Тривалий час столиця України була позбавлена власного самоврядування силами вже колишнього правлячого режиму.

Ми, прості мешканці Києва, вітаємо рішення нової більшості у Верховній Раді України щодо проведення виборів міського голови Києва та міськради столиці, проте наголошуємо, що це лише перші кроки для встановлення у місті справжнього самоврядування.

Поруч із відновленням нормального функціонування центральних органів міського самоврядування, ми вимагаємо відновлення функціонування районних у м. Києві рад депутатів на наступних принципах:

- Районні у м. Києві ради депутатів та сформовані ними виконавчі комітети мають перебрати на себе функції районних у м. Києві державних адміністрацій. Самі по собі структури державних районних адміністрацій та посади їхніх голів мають бути скасовані як непотрібні.

- Вибори до районних у м. Києві рад мають бути проведені якнайшвидше. В ідеальному випадку - в один день з виборами міського голови та міськради.

- Вибори до районних у м. Києві рад мають проводитись на мажоритарній основі, для того аби дати можливість громадянам обирати до рад тих, хто проводить реальну роботу в межах свого району, а не тих, хто має в кишені партійний квиток.

Ми закликаємо депутатів Верховної Ради, обраних за мажоритарними округами у м. Києві, ініціювати проведення необхідних рішень у Верховній Раді України та забезпечити право киян на народовладдя.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Поверніть Києву районні ради. до Віктору Чумаку, Володимиру Яворівському, Андрію Іллєнку, Серігю Тєрьохіну, Олександру Чорноволенку, Віталію Яремі, Ксеніі Ляпіній, Олександру Бригинцю, Володимиру Ар'єву, Володимиру Бондаренко, Леоніду Ємцю, Дмитру Андрієвському, Віктору Пилипишину була створена и написана Микола Горохов (mgorohov@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.