ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
12488 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

президенту України В.Ф.Януковичу

Звернення громадян України до президента В.Ф.Януковича

Шановний Вікторе Федоровичу, президент багатостраждальної України!

Ми, громадяни України, звертаємося до Вас з відкритим листом, як до головного гаранта наших прав і свобод, в тому числі і права на гідне життя в нашій країні.
Сьогодні Україна стоїть на порозі доленосного рішення - вступу в Європейський Союз. Ми впевнені - в цьому кроці зацікавлені ті сили і ті люди, яким буде тим краще, чим гірше буде для більшості мешканцiв України. Це ті політичні лідери, які виступають проти традиційних для нас моральних і сімейних цінностей, люди, які більшу частину свого життя проводять за межами України, але наполегливо хочуть над нею панувати. Це бандити-олігархи, які заради власної наживи готові продати і розікрасти власну країну. З-за них стають банкрутами виробництва і гине економіка. Ці люди з користі, як і Тимошенко в обмін на свою волю, стають зрадниками.
Сьогодні українська промисловість переживає не найкращі часи, і в цій ситуації входження в ЄС загрожує нашій країні серйозною економічною і соціальною кризою, викликаною закриттям великого числа підприємств і масовими звільненнями робітників. Досить згадати, що сталося з нашими європейськими сусідами: Греція, Польща, Латвія, Литва, Естонія, Угорщина після входження в ЄС позбулися своїх основних, споконвічних виробництв. «Завдяки» жорстким стандартам Євросоюзу, країни - нові члени ЄС перетворюються на ринки збуту для продукції і послуг західноєвропейських країн, а громадяни вимушено стають трудовими емігрантами або рабами.
Нашу країну хочуть продати Євросоюзу як дешеву робочу силу, а наші багаті ресурси розпродати і розграбувати. Частина Української землі вже «продано» китайцям, зі вступом в ЄС ситуація буде ускладнюватися. Якщо ми вступимо в Євросоюз, ми не будемо мати можливості реалізовувати свою якiсну сільгосппродукцію на власному і зовнішньому ринках iз-за інших стандартів ЄС, на фермерствi України буде поставлено хрест.
Подивіться, хто виходить на Майдан на підтримку вступу в ЄС. Це партії, які підтримують західні цінності, відкрито пропагують ЛГБТ. Ми не хочемо для наших дітей майбутнього в країні, яка насаджує такі «цінності».
Ми впевнені, що такий шлях розвитку не потрібен Україні, це не піде на благо її економіці, і, відповідно, нам, її жителям. Ми вітаємо те, що зараз вирішення цього критичного для країни питання призупинено, і поважаємо Вас за це.
Ми наполегливо просимо Вас не рубати з плеча, не поспішати з таким неоднозначним кроком. Ми вважаємо, що в цій ситуації Україні може дуже знадобитися підтримка нашого східного сусіда - Росії, з якою нас пов'язують багаторічні тісні узи співпраці у всіх сферах, так само як Вас пов'язують щирі симпатії з Володимиром Путіним.
Переконливо просимо Вас, шановний Вікторе Федоровичу, прислухатися до нас, громадян України, людям, які зробили Вам довіру і яким небайдуже майбутнє нашої країни і наших дітей.
Ми підтримуємо Вас і будемо підтримувати далі, тільки не позбавляйте майбутнього наших дітей і нашу країну!

З повагою,
Пахотина Светлана Васильевна - кандидат технических наук, зав. кафедрой прикладной математики, Днепропетровский Государственный Университет.
Урашов Кирилл Сергеевич - руководитель КБ "ЮЖМАШ"
Шепель Алевтина Васильевна - художник.
Ларионов Алексей Павлович - руководитель службы безопасности предприятия "Анкара".
Заворотнюк Ольга Александровна – бывшая примма-балерина Большого театра, Заслуженный педагог Украины.
Гузка Игорь Анатольевич - зам. директора по снабжению УКРРУДПРОМ.
Коляденко Сергей Петрович - сценарист
Ереза Евгений Александрович - летчик-испытатель
Синько Павел Александрович - военный переводчик
Птушко Виктор Викторович - поэт
Верба Евгений Александрович - зам. директора ПО УкрПромМаш
Геннадий Николаевич Дригола - руководитель департамента по развитию ПАО "Хлеб" г. Днепропетровск.
Серотюк Сергей Александрович - зам. директора мукомольного комбината г. Львов
Артюхов Константин Петрович – историк, археолог
Михальченко Василий Маркович - директор предприятия "Зiрка"
Бушко Николай Петрович - коммерческий директор предприятия "Омега"
Сироштан Евгений Николаевич - финансист
Сергеев Николай Николаевич - подполковник артиллерийских войск
Рахманов Владимир Георгиевич - Начальник службы обеспечения снабжения городов электроэнергией


З повагою, нижчепідписані

Петиція Звернення громадян України до президента В.Ф.Януковича до президенту України В.Ф.Януковичу була створена и написана Дмитро Добрий (meeting2013@mail.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.