ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
2 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Країнам по всьому світові!

Петиція проти дій Путіна

Люди, невже ви хочете допомогти розіграти диктаторові ще одну війну, адже не президент піде воювати, а ви і ваші діти. Невже ви згодні на кровопролиття?Україна - Єдина, єднаймося браття, тому що разом ми сила. Всі ми живемо на одній планеті, і маємо турбуватись один про одного, а не лише діяти для своєї користі. МИ ЗА МИР.
Підписують всі, хто вважає дії Путіна щодо України неадекватними! Він не має керувати Росією. Росія прокинься і повстань за свою свободу й краще життя!
***
Люди, неужели вы хотите помочь разыграть диктатору еще одну войну, ведь не президент пойдет воевать, а вы и ваши дети. Неужели вы согласны на кровопролитие? Украина - единственная, объединяйтесь братья, потому что вместе мы сила. Все мы живем на одной планете, и должны заботиться друг о друге, а не только действовать для своей пользы. МЫ ЗА МИР.
Подписывают все, кто считает действия Путина по Украине неадекватными! Он не должен руководить Россией. Россия проснись и восстаний за свою свободу и лучшую жизнь!
***
People really want to help you play the dictator another war, as the president will not fight, and you and your children. Do you agree to the bloodshed? Ukraine - Single, Unite brothers, because together we are a force. We all live on one planet, and we worry about each other, not just work for your benefit. We are for peace.
Signed by all who believe Putin's actions inadequate Ukraine! It does not have to control Russia. Russia wake up and uprisings for freedom and a better life!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція проти дій Путіна до Країнам по всьому світові! була створена и написана Миротворець (ryabenko1997@mail.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.