ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
2297 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу.

Україна проти ЄС. Ми за ТС

Добрий день усім хто читає цю петицію. Вона адресована нашому президенту Віктору Федоровичу Януковичу. Ми проти ЄС тому що це мізерні пенсії, мізерні зарбітні плати. Це подорожщення продуктів, техніки, нерухомості, та авто, а згодом голод, жебрацтво, повищення смертності та пониження рівня життя громадян України. Да і ще якщо Україна вступить в ЄС то ми цим самим розірвемо відношення з нашими братами з якими ми жили усі попередні роки. Тому ми за вступ України в ТС, ми за відновлення руського духу в наших жилах. Те що народ стоїть на майдані за вступ в ЄС це все не то тому що їм плотять по 500 грн в день да ще і годують безкоштовно.
Ось скажіть мені будь ласка хто не погоджится на такі умови. Я вважаю що людей які за ТС на багато більше тільки ці люди не можуть піти на площі тому що вони працюють від ранку до нічі для того щоб прокормити себе та свю сім'ю. Долой опозицію ми йдемо в ТС. Ви зайдіть у соц мережу пошукайте скільки народу за ТС і скільки народу за ЄС,та ще й почитайте усі доводі що ТС це на багато краще ніж ЄС.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Україна проти ЄС. Ми за ТС до Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу. була створена и написана Віктор Андрійович Стрелець (serdog01@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.