ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
15 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Табачнику Дмитру Володимировичу,Міністру освіти

ЗНО - 2012 з математики

Шановний пане Табачнику!
Ми,абітурієнти,які складали ЗНО з математики І-ої сесії(21 травня 2012 р.),дуже незадоволені тим,що учні ІІ-ої сесії(22 травня 2012 р.)отримали,по-перше,легші завдання,а,по-друге,деякі з них співпадали із нашими.Це не справедливо!Що це за міністерство,яке намагється зробити тільки гірше!
Ми вимагаємо вже хоча б адекватної шкали переведення тестових балів адже для нашої І-ої сесії вона повинна бути вища,аніж для ІІ-ої!
Ми просимо вас, щоб ви змінили таблицю І-ої сесії з математики...адже завдання були похожими за змістом і учасники ІІ-ої сесії могли краще підготуватися!
Це ми можемо побачити то рейтинговій таблиці, де кількість учасників, що набрала 200 балів в І-ї сесії складає лише 112..а ІІ-ої сесії - аж 287.
Ми сподіваємося,що ця петиція дійде до вас!І ви не проігноруєте наші вимоги щодо Вашої роботи.
Якщо все буде навпаки,то почнуться безкінечні мітинги,забастовки і т.д.Зробіть хоча б колись ЗНО справедливим!

З повагою, нижчепідписані

Петиція ЗНО - 2012 з математики до Табачнику Дмитру Володимировичу,Міністру освіти була створена и написана Герасимів Василь Ярославович (vasyl.rule@i.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.