ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
122 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу

ГАНЬБА

Шановний Вікторе Федоровичу,
Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики 22.05.2012 р., маємо зазначити, що завдання другої сесії (22.05.2012 р.) були не меньш складнiшi, ніж завдання першої сесії (21.05.2012 р.). Також учасники першої сесії під час оцінювання задавали питання щодо завдань у соціальній мережі Інтернет, зокрема у ВКонтакті, на які отримували відповіді. Завдання були однотипні, учасники другої сесії мали змогу підготуватися до них, використовуючи матеріал ЗНО першої сесії, підготувавшись з репетиторами, але э й такi учасники, якi чесно й сумлiнно здавали ЗНО.
Наша вимога полягає у тому, щоб Ви не виконували вимогу учасникiв першої сесiї
З повагою, абітурієнти 2012 року.

З повагою, нижчепідписані

Петиція ГАНЬБА до Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу була створена и написана Антон Петров (Antoshaaaaaaaaaaaaa@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.