ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
44 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Українському центру оцінюванню якості освіти

Некоректні завдання на ЗНО 2013 другої сесії з української мови

Шановний УЦОЯО, ми, абітурієнти 2013, не згодні з відповідями до тестових завдань № 30, 31, 33 з другої сесії. На нашу думку, завдання № 33 (Факт про середній розмір пожертви на Вікіпедію) некоректне, адже абітурієнти не можуть знати що саме мав на увазі автор, а у тексті нічого не йдеться про причину пожертв. Також ми вважаємо неоднозначними завдання № 30 та № 31. Щодо питання № 30, у тексті говориться про «чарівну скриньку/скриньку Пандори», і як про злагоду/розбрат, і як про відкритість/закритість. Щодо питання № 31, не можна однозначно сказати, що таке «анти елітаризм», адже у тексті наводиться і «рівність усіх у праві створювати й редагувати будь-які статті вебенциклопедії», і «відсутність поваги до експертів і відання переваги анонімному редагуванню», тому можна вибрати обидва варіанти. Саме тому просимо розглянути наше звернення і вжити заходів щодо цього непорозуміння.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Некоректні завдання на ЗНО 2013 другої сесії з української мови до Українському центру оцінюванню якості освіти була створена и написана Кіт Анна (annkit95@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.