ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
0 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

небайдужим

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ КРАЇНИ. Що робити з пам'ятниками лєніну.

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ КРАЇНИ. v 1.01
Розділ другий. Що робити з пам'ятниками лєніну.

Передмова.
В Україні 2017 пам'ятників лєніну... Нескасований указ президента про демонтаж пам'яток тоталітаризму... Компартія, яка сприймає руйнування пам'ятників як святотатство... Радикальні свідомі українці, яким несила чекати що влада почне таки проводити дерадянизацію та прибирати тих ідолів...Виховання дітей словами що лєнін ніс зло Україні і мовчанка на запитання дитини то чого ж те зло стоїть за вікном...
Потрібне рішення, яке всі ці взаємовиключні вектори перетворить на один, що принесе користь державі.
Вирішення проблєми.

Перший етап.
Громадська думка напрацьовує плян щодо подальшої долі пам'ятників лєніну та инших пам'яток тоталітаризму (виконано).

Другий етап.
Громадська потуга силами зацікавлених волонтерів проводить агітацію цього пляну до моменту, коли голосів на підтримку буде сто і більше тисяч

Третій етап.

Всім проукраїнським політсилам парляменту одночасно надається публічна пропозиція взяти плян до виконання.

Четвертий етап.

У разі наявности бодай одного депутата ВР або фракції ВР, що зголошується на долучення до пляну, його подальше виконання може бути передане в руки політиків. У автора залишається право заявити про факт саботування або підміни методи, - задля інформування людей, що підписали петицію про факт зради/продажу їхніх голосів. Якщо частина депутатського корпусу, що погодилася виконувати плян, чесно дотрималася етапів його виконання, свого слова не порушила, то автор пляну готовий повністю віддати всі права на цю потугу політикам. Бо вони уособлюють собою авторитетний зразок поєднання дії та ідеї. В такому випадку автор наперед погоджується на своє самоусунення від усіх подальших моментів контактування з соціумом у питаннях пропагування, відповідей на запитання, пояснення питань тактики та стратегії тощо, покладаючись на чесність та порядність тих, хто пообіцяв своїми силами довести плян до кінця.

П'ятий етап.

Сили, що зголосилися взяти плян до виконання, накопичують достатньо голосів в парляменті на прийняття законів згідно цього пляну.

Це визначається публічним збиранням підписів депутатів ВР на список, який знаходиться у відкритому доступі. В момент, коли на список набирається кількість голосів на підтримку, що становить поріг прийняття рішення плюс один відсоток, етап вважається виконаним.

Шостий етап.

Голосуванням у ВР приймається пакет законодавчих актів, які прописують детальний альгоритм виконання пляну, зокрема створення при комісіях по дерадянизації відділів, законодавче підгрунтя їх діяльности та инші питання, що залагоджують пріоритет цих законодавчих актів над конфліктними нормами чинного законодавства.

Сьомий етап.

а) при комісіях з дерадянизації створюються відділи по демонтажу пам'яток тоталітарного минулого;

б) на основі напрацювань фахівців ті відділи визначають кошторис демонтажу кожної пам'ятки на тій території, якою опікується відділ;

в) раз на рік місцева влада проводить авкціон, де проголошується яка пам'ятка тоталітаризму буде демонтована (бажано зі зберіганням для музею тоталітаризму або з продажем цієї пам'ятки у випадку прийняття рішення про її демонтаж і відсутности можливости чи бажання її зберегти для вищеназваного музею) і наперед називається ціна демонтажу;
г) учасники авкціону, які бажають запобігти демонтажу збільшують ціну. відповідно прихильники демонтажу збільшують ціну ще більше;
д) якщо перемогла пропозиція демонтажу то пам'ятка демонтується а зароблені зайво кошти надходять в б'юджет. якщо перемогла пропозиція не демонтувати то наступний авкціон по цій пам'ятці буде за рік, ціна демонтажу буде зкоригована (враховано інфляцію та ймовірну зміну вартости послуг з демонтажу), отримані гроші за недемонтаж йдуть до б'юджету.
є) якщо ціну ніхто не підіймав то умовно вважається що перемогла пропозиція не демонтувати пам'ятку
ж) переможець пропозиції демонтувати платить різницю між стартовою ціною та ціною кінцевою. переможець пропозиції не демонтувати платить повну ціну, що дорівнює кінцевій ціні авкціону.

Восьмий етап.
відділи при комісіях з дерадянизації процюють 15 років або саморозпускаються якщо всі до єдиної пам'ятки тоталітаризму будуть демонтовані.

Дев'ятий етап.
до демонтажу пам'яток тоталітаризму відноситься не тільки і не скільки власне демонтаж пам'ятників а і перейменування, прибирання стел, наліпок, декоративних елементів, инше (все, що комісією з дерадянизації буде визнане як пам'ятка тоталітаризму).Прохання повідомити коло своїх знайомих про документ у випадку вашої повної згоди з ним. Ніякого иншого механізму поширення чесної інформації людство не придумало.


З повагою, нижчепідписані

Петиція ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ КРАЇНИ. Що робити з пам'ятниками лєніну. до небайдужим була створена и написана Олександр Бабенко (tamarin@meta.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.