ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
40 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу

Петиція

Шановний Вікторе Федоровичу,

Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики 22.05.2012 р., маємо зазначити, що результати першої сесії (21.05.2012 р.) були набагато більшими, ніж результати другої сесії (22.05.2012 р.).Якщо,як кажуть абітурієнти першої сесії(21.05.2012 р.) завдання другої сесії(22.05.2012 р.) були легшими,то навіщо було Міністру Освіти казати,що вони зовсім різні,і навіщо було викладати завдання,якщо друга сессія ще не писала тесту.Мабудь відповідь на обличчя.Завдання були зовсім різні.Ми не мали змогу підготуватися,як вони кажуть за їх завданнями,тому що в нас були інші. І це дуже несправедливо настільки занижати другій сессії бали ми ж не винні,що народилися у парному місяці.Будь ласка,будьте так ласкаві і не проігноруйте це звертання.
Ви дуже мудра людина,тому ми розраховуємо на Вас!Не залиште без уваги ситуацію, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні шкали оцінювання, яка б відповідала першій сесії.
З повагою, абітурієнти 2012 року.

С уважением, нижеподписавшиеся

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція до Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу була створена и написана Бортник Валерия (valery-09_95@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.