ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
2 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Януковичу В.Ф., Голові ВРУ Рибаку В.В., Прем'єр-міністру України Азарову М.Я.

Відкрите звернення

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Про порушення конституційних
прав та свобод інваліда-чорнобильця
і безкарне свавілля керівництва ПФУ
Президенту України
ЯНУКОВИЧУ Віктору Федоровичу
Голові Верховної Ради України
РИБАКУ Володимиру Васильовичу
Прем’єр-міністру України
АЗАРОВУ Миколі Яновичу

Вельмишановні керівники держави!

Після тривалих, важких і суперечливих роздумів я прийняв рішення ще раз звернутися до вищого керівництва України. З тим, аби остаточно розвіяти останні ілюзії щодо діючої влади як влади народної (згідно ст. 5 Конституції України "носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування"). Роблю це відкрито, щоби якомога більше людей дізналися про те, як сьогодні в Україні зневажаються закони, як чинуші загордилися себе вершителями людських доль…
Повірте, проживши майже шість десятиліть, маючи за плечима більше сорока років трудового стажу та великий досвід громадської і партійної роботи, можу казати правду, якою би гіркою вона не була. Як і робив це завжди, хоча саме із-за неї, із-за її відстоювання мав у житті чимало проблем. Мабуть, з цієї ж причини не досяг високих державних посад. Був переконаний, якщо кожен з нас сумлінно робить свою справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння, навички, душу, нарешті, то це і є найвище благо для родини, суспільства, держави… І мені анітрохи не шкода того, що я зробив, не соромно за прожиті непрості роки. Я і сьогодні поспішаю жити, незважаючи на численні хвороби, наперекір бездушності та свавіллю теперішніх "українських" можновладців.
Для нащадків же залишаться результати моєї багаторічної діяльності: понад сорок художніх, документальних і музичних фільмів. Зокрема, художній телефільм "Украдене щастя", який увійшов до класики українського кінематографу; документальні стрічки "Брати Бєлоглазови", "Лобановський, Блохін та інші", "Віра Місевич"; музичний фільм "Пісні Платона Майбороди"... А також відзнятий у травні-серпні 1986 року "Чорнобиль: два кольори часу" – перший правдивий фільм про Чорнобильську трагедію, яку згодом назвуть катастрофою століття. Чорнобильській темі присвятив і багато публікацій, в т.ч.: "Погляд пам'яті", "Десять років триває справдешня війна", "Дев'ять днів у травні на ЧАЕС", "Книга пам’яті", "Війна у білих халатах", що друкувалися у газетах "Вісник Чорнобиля", "Закон і бізнес", "Народна справедливість". Залишиться у пам’яті людей багатьох країн і епізод встановлення у липні 1990 року на вершині Говерли жовто-блакитного прапору очолюваною мною знімальною групою фільму "Подорож у липні" та представниками української діаспори з далекої Австралії. Як і підготовлена до видання двотомна хрестоматію з української літератури, до якої увійшли уривки з творів сучасних українських класиків О. Гончара, І. Драча, В. Стуса, В. Симоненка, Л. Костенко, П. Загребельного та ін., та підписані мною до друку більше 450 найменувань підручників, посібників, словників, розмовників, детективів...
Якщо на мої численні письмові звернення до інститутів влади я отримав від їхніх працівників хоча би якісь формальні відписки, які повертали все до інстанції, на бездіяльність якою я скаржився, то мій Відкритий лист від 17 жовтня 2012 року нібито потрапив до прірви. Ваше зневажливе ставлення до нього завдає додаткової шкоди і без того низькому іміджу нашої держави.
Можна якоюсь мірою пояснити це мовчання Вашою великою зайнятістю по вирішенню нагальних питань на благо українського народу. Але як представник цього народу, його кров і плоть, як патріот України, з жалем констатую, що особисто відчуваю лише зневагу до чинного законодавства і, перш за все, Конституції України з боку тих, хто апріорі зобов'язаний бездоганно виконувати Закони.
По суті звернення.
Як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС я отримав цілий "букет" хвороб. Обстеження та лікування проходив в Україні, Вірменії, Росії… Результат – третя група інвалідності. А в січні 2012 року мене прооперовано. Після операції мені призначене річне амбулаторне лікування онкологічного захворювання, яке триває і досі. Красномовним підтвердженням погіршення стану мого здоров’я є встановлення МСЕКом другої групи інвалідності з 5 листопада 2012 р.
Зрозуміло, що тієї мізерної пенсії, яку я отримував з моменту встановлення інвалідності, бракувало навіть на лікування. Але мені "пощастило": 26 березня 2010 року рішенням Дарницького районного суду м. Києва були частково задоволені вимоги щодо перерахування пенсії. Суд зобов’язав Управління Пенсійного фонду України в Дарницькому районі м. Києва провести перерахунок та здійснити виплату пенсії з 01.01.2009 р. відповідно до вимог ст.ст. 50 та 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".
Постанова суду набрала чинності 05 липня 2010 року (!).
Управління Пенсійного фонду України в Дарницькому районі м. Києва вже понад два з половиною роки відкрито і нахабно саботує виконання рішення суду. Цей саботаж підтримує і Пенсійний фонд України. Спілкування з людьми, аналіз подій за останні три роки наводить на думку, що керівництво ПФ, даруйте, плює на рішення суду не без підтримки і благословення декого із вищого ешелону влади. Серед людей ходить інформація про те, що керівництво ПФУ за останні пару років близько двох мільярдів гривень використало на оновлення свого автомобільного парку тощо. Думаю, Вам також відомо й те, що кожного року 1-2 місяці бувають часом "підвищеної пенсії". Це відбувається тоді, коли високий сановник оформляє пенсію на себе, про що видається відповідний наказ. Декому із звичайних трудяг, як кажуть, простих людей, за рахунок яких (та мільйонів таких, як вони) цей держиморда жирував на високих державних посадах, теж випадає щастя попасти під дію наказу та отримати до своєї пенсії надбавку у 200-300 гривень...
Державна виконавча служба Головного Управління юстиції у м. Києві своєю Постановою від 05.08.2011 р. № 1810/7 відкрила виконавче впровадження щодо примусового виконання рішення суду. Проте змушений констатувати, що за 17 місяців роботи коефіцієнт корисної дії ДВС дорівнює нулю. Це зайвий раз підтверджує: маючи прикриття існуючої влади, жоден з посадовців, який зобов'язаний неухильно дотримуватися букви Закону, не збирається виконувати рішення суду.
Пане Президенти, вступаючи на найвищу посаду у державі, Ви склали присягу, у якій, зокрема, зобов'язалися "усіма своїми справами… дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників…" Як законослухняний громадянин України я розраховую на адекватне відношення до себе з боку влади.
Згідно вимог ст.ст. 3, 46, 48, 49, 55, 56, 68, 102, 124, 129 Конституції України, ст.ст. 364, 365, 367, 382 Кримінального кодексу України та рішення Дарницького районного суду м. Києва
вимагаю:
1. Відновити мої конституційні права і свободи.
2. Здійснити своєчасне, повне і неухильне виконання Пенсійним фондом України рішення суду про перерахування та здійснення виплати мені заборгованості по пенсії з урахуванням індексу інфляції за прострочений термін.
3. Розглянути питання про порушення кримінальної справи щодо керівництва Управління Пенсійного фонду в Дарницькому районі м. Києва за злочини у сфері службової діяльності.
Сподіваюся, що цього разу Ви ознайомитися із моїм зверненням і, головне, не відмовите мені в допомозі. Тим самим відновите справедливість та припините свавілля чиновників Пенсійного фонду України.
Залишаю за собою право звернутися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ, а також будь-якими засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань, дій чи бездіяльності органів державної влади.

З повагою, вдячністю за допомогу та побажанням успіхів
Анатолій Петрович Москалюк,
ліквідатор, інвалід ІІ групи


м. Київ, 21 січня 2013 року

З повагою, нижчепідписані

Петиція Відкрите звернення до Президенту України Януковичу В.Ф., Голові ВРУ Рибаку В.В., Прем'єр-міністру України Азарову М.Я. була створена и написана Москалюк Анатолій Петрович (a.moskaliuk@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.