ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
305 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Редакції «National Geographic Україна»

Приберіть рекламу алкоголю зі сторінок «National Geographic Україна»

Шановна редакціє! Ми, читачі «National Geographic Україна», вважаємо за потрібне повідомити Вас про свою стурбованість щодо наявності у журналі реклами алкогольних напоїв.

На нашу думку, «National Geographic Україна» має усі шанси стати не просто успішним науково-популярним журналом України, а також сімейним журналом, який цікавий як батькам, так і дітям. Складається враження, що це не враховується редакційною політикою видання. Так, наприклад, у травневому номері журналу поруч із зображенням динозаврів, що надзвичайно привертають дитячу увагу, була розміщена реклама коньяку (стор. 18-19).

«National Geographic Україна» не порушує чинного законодавства, адже він не є підлітковим чи дитячим журналом. Та велика кількість цікавої інформації, яскравих фотографій із зображенням тварин і природи робить журнал напрочуд привабливим для дітей та підлітків, які в результаті стають випадковими споживачами «дорослої» реклами. Ця реклама має здатність виховувати у дітей з раннього віку прихильність до нездорового способу життя, як на свідомому, так і на підсвідомому рівнях.

Просимо шановну редакцію «National Geographic Україна» врахувати думку громадськості та прибрати зі сторінок журналу неприйнятну для дитячої аудиторії рекламу алкоголю чи інших шкідливих для здоров’я речовин.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Приберіть рекламу алкоголю зі сторінок «National Geographic Україна» до Редакції «National Geographic Україна» була створена и написана Читачі журналу «National Geographic Україна» (moroz_lp@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.