ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
3 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Міністерству культури України

Забороніть трансляцію "Євробачення-2014" в Україні

Ідея про права і свободи людини, декларована ліберальною філософією, — річ вельми неоднозначна. Хибне розуміння цієї ідеї, отримавши поширення на території західної цивілізації, чинить згубний вплив не тільки на останні морально-етичні остови нашої культури, але й задає помилкові вектори загального розвитку, ставлячи в незручне становище все світове співтовариство.
Хтось може заявити, що нікому достеменно невідомо, що "правильно" і що "неправильно", що таке "добро" і що таке "зло", де "чорне", а де "біле", але питання ці викликані опором, що чинить типологія постмодерну щодо строгого статистичного підходу: певна сума знань породжує спільність розуміння.
Наше століття — це століття тотального спрощення, століття культурного фаст-фуду і шаблонності. Людей змусили забути традиції, спогади про минуле й минулих, не давши взамін нічого, крім лейблів, брендів і підігнаних до норми патологій. Сучасна західна культура прищепила людині автоматизм мислення. Людям дозволили говорити, а шум піднявся такий, що істину, зазвичай розмовляючу пошепки, почути не вдається.
Ми повинні вчитися розуміти, і ми повинні вчити розуміти, попередньо поміщаючи в себе адекватні ідентифікатори абстрактних і конкретних понять. Говорити про те, що у нас немає критеріїв, за якими ми можемо судити те чи інше — це розписуватися в тому, що ми живемо даремно. Але ж це не так, зовсім не так.
Зізнатися, мене дивує ставлення людей до самих себе, ставлення один до одного, ставлення до світу. Мене дивує, що люди ведуть себе так, ніби ніколи нічому не вчилися. Але страшніше, ніж наукове незнання або невірна метафора ( нігілізм і малодушність ) — це відсталість, завзятість у захисті тих форм суспільного устрою, які дискредитували себе навіть в очах сучасників. Люди, які диктують правила цієї безглуздої гри, стоять в основі цієї відсталості, за винятком більш пересічних випадків звичайного невігластва. І зрозуміло чому.
Я не схильний бути інертним у питаннях подібного характеру. Міф про Прометея возвеличував не безкорисливе розуміння, а насильницьке відторгнення, не пізнання, а панівне заступництво. Так, людина недосконала, ми знаємо, що в нас є багато вад, але людина виткана не лише з вад, невміннь й слабкостей, але й з чистоти, мужності, доблесті. Фокус у тому, що нам це намагаються не говорити. У мене є великі побоювання не стільки за дорослих, скільки за дітей, адже вони — наше майбутнє. Діти — це квіти життя, але ці квіти також мають очі. Вони бачать світ, вони навчаються у відповідності з тим, що бачать, адже розуміти вони поки не можуть. Я побоююся, що побачивши по телевізору чергову карикатуру, може трапиться так, що вони сприймуть її як адекватне відеозображення світу або, що значно гірше, власний портрет. Такого неповинно бути, тому що не повинно бути ніколи.

Категорично пропоную бойкотувати конкурсанта на "Євробаченні-2014" від Австрії — трансвестита Кончиту Вурст.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Забороніть трансляцію "Євробачення-2014" в Україні до Міністерству культури України була створена и написана Андрій Синявський (elessnam@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.