ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
21 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Табачнику Дмитру Володимировичу, міністру освіти України, та Зайцевій Ірині Павлівні.,директору УЦОЯО

Петиція абітурієнтів 2011 року, які складали ЗНО з хімії 24.06.2011

Шановні Дмитро Володимирович та Ірина Павлівна! Від імені абітурієнтів 2011 року, які складали ЗНО з хіміїї 24.06.2011р., маємо зазначити, що умова одного з завдань четвертої частини тесту була некоректною. Тому було б не справедливо зараховувати відповідь до цього завдання як помилку. Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з хіміїї.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція абітурієнтів 2011 року, які складали ЗНО з хімії 24.06.2011 до Табачнику Дмитру Володимировичу, міністру освіти України, та Зайцевій Ірині Павлівні.,директору УЦОЯО була створена и написана Кармазіна Олена (pushistel@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.