ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
2 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Прем'єр-міністру Украіни М.Я. Азарову

Звільнити міністра МВС В. Захарченко у зв`язку з подіями 18 травня 2013

18 травня 2013 року в Києві під час мирної акції опозиції відбувся ряд зухвалих та цинічних провокацій при мовчазному потуранні правоохоронних органів. Йдеться зокрема про про появу в центрі Київа БТРу без номерних знаків, в якому серед провокаторів був помічений працівник міліції (тому є задокументовані факти) та про побиття журналістів Ольги Сніцарчук та Владислава Соделя особами, серед яких були організатори т.з. "антифашистського мітингу", проплаченого Партією регіонів. В час коли Україна намагається стати учасницею Європейської співдружності, такі події, а ще більш — відсутність належної реакції на них з боку правоохоронних структур особливо брутально заплямовують авторитет нашої держави в очах міжнародної спільноти.
Спираючись на багато-чисельні відеозаписи можна зробити висновок, що правоохоронні органи всебічно сприяли згаданим провокаціям. Більш того — звіт у Верховній Раді міністра МВС Віталія Захарченка 21 травня аж ніяк не розвіяв подібні висновки, а навпаки їх посилив. Тому ВИМАГАЄМО:

-визнати результати роботи міністра МВС Віталія Захарченка незадовільними та
відправити його у відставку;
-провести службове розслідування у лавах МВС та покарати за бездіяльність тих
посадових осіб, що могли вплинути на ситуацію під час побиття журналістів;
-знайти та покарати винних у заворушеннях (імена деяких осіб вже встановлені в ході журналістських розслідувань)

З повагою, нижчепідписані

Петиція Звільнити міністра МВС В. Захарченко у зв`язку з подіями 18 травня 2013 до Прем'єр-міністру Украіни М.Я. Азарову була створена и написана Олексій Стародумов (olexiy.starodumov@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.