ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
7 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Українському Центру Оцінювання Якості Освіти

Від імені абітурієнтів 2012 року

Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з української мови та літератури в другій сесії 29.05.2012 року.,маэмо зазначити,що ми обурені,тим,що нам можуть знизити тестові бали лише через те,що деякі з завдань мали подібні на пробному тестуванні. Це є великою несправедливість, адже 80% абітурієнтів не проходили пробне ЗНО, а вчили програму і складали ЗНО власними силами.До речі у першої сесії з історії - питання з ЗНО 2010 і 2009 років, а також деякі твори які були на ЗНО не відповідають програмі яка була викладена УЦОЯО.
Наша вимога полягає в тому, щоб ви оцінювали учасників ЗНО об'єктивно, і не знімали нам бали за завдання, адже учасники другої сесія не винні, що завдання збігалися. Це трапилось через вашу помилку.
З повагою абітурієнти 2012.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Від імені абітурієнтів 2012 року до Українському Центру Оцінювання Якості Освіти була створена и написана Стогній Дарія (collbabe@yandex.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.