ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1241 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Табачнику Дмитрові Володимировичу

Міністру освіти щодо помилок у тесті з біології 2012

Шановний пане міністр!Учасники ЗНО з біології 2012 року вимагають пояснень та виправлень некоректних запитань, допущених у тесті. По-перше,питання про фотоперіодизм,яке налічувало дві правильні відповіді;по-друге, рослина,питання про яку оцінювалась у 3 бали,належить до родини,вивчення якої програмою не передбачено;по-третє,питання про гаметогенез,в якому не було вказано організм,в якому відбувається цей процес (у зв"язку з цим можна було дати 3 правильних відповіді);по-четверте,питання про листок (запитання з малюнком) має явно неправильну відповідь,адже нам подали,що відповідь-фотосинтез,тоді як у "Біології" В.О. Мотузного на ст. 249 написано : "В клітинах губчастої паренхіми міститься менше хлоропластів.Вони виконують функції транспірації, газообміну і запасання поживних речовин." Тут навіть не вказано про фотосинтез.
На жаль,номери питань ми не можемо подати,адже вони розкидані.
Пане міністр, ми дуже сподіваємось, що будемо почуті, адже ті, хто здавав біологію і готувався протягом цілого року не зміг виконати подані завдання правильно.
Ми надіємось на Вашу підтримку і сприяння вирішенню цього питання.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Міністру освіти щодо помилок у тесті з біології 2012 до Табачнику Дмитрові Володимировичу була створена и написана Учасник ЗНО біології (prinzeslena@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.