Створіть Вашу петицію сьогодні!
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?Створення Вашої петиції
Увага! Під час обробки петиції були виявлені помилки!
Вам недоступна функция создания петиции. Войдите на сайт или подтвердите ваш email.

Ласкаво просимо! Перш ніж створити свою петицію на сервісі OnlinePetition.in.ua, будь-ласка, приділіть пару хвилин, щоб ознайомитися з побажаннями та інструкціями. Також Ви можете переглянути декілька вже готових петицій на цьому сайті.

Тепер, коли Ви зрозуміли як все працює, підготуйте Ваші заяву і стратегію. Сотні , тисячі чи навіть більше людей будуть читати Ваш текст на цьому сайті, тому перед тим як створювати петицію, будь-ласка, приділіть цьому достатню кількість часу. Некоректно сформульовані петиції з орфографічними та граматичними помилками будуть лише викликати збентеження по відношенню до автору петиції.

Перевірка орфографії - це обов’язковий мінімум! Ми радимо використовувати програмне забезпечення для обробки тексту, щоб підготувати текст Вашої заяви (яку згодом можна буде скопіювати и вставити в цю форму, коли вона буде готовою).

Після публікації, петиції не редагуються. Адже як би Ви себе почували, коли б підписаний Вами документ піддався редагуванню?

 

 

Создание петиции
Це "серце" Вашої петиції . Фактично – це текст, за допомогою якого Ви просите людей погодитися з Вами і поставити свій підпис. Ми рекомендуємо готувати петицію в текстовому редакторі, використовуючи блок перевірки орфографії, а потім скопіювати і вставити текст в це поле.
Також в петиції можна використовувати теги [IMG] https://someurl.ru/kartinka.jpg [/IMG] и [VIDEO] https://youtube.com/watch?v=sOmEV1deoId23 [/VIDEO] для вставки в текст зображення та відео відповідно. Більш детальна інформація доступна за цією адресою.
Необходим точный адрес электронной почты для связи с автором этой петиции. Проверочное письмо будет отправленно на этот адрес, так что это должен быть реальный адрес. Внимание! Этот email будет виден также под текстом петиции.
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.