ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
5 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Верховній Раді України

Яким має бути Президент України

Ми, громадяни України, вимагаємо внести зміни до порядку обрання Президента України. Ми більше не хочемо бачити на цій посаді людей, які не вважають Україну своєю домівкою, які не розділяють з нами всі умови життя в нашій країнї, які розраховують на можливість втекти за кордон при найменшій загрозі. Тому ми закликаємо нашу Верховну Раду прийняти ряд поправок до Конституції України стосовно того, хто може претендувати на посаду Президента України. Якщо громадянин України або його родичі тримають рахунки в закордонних банках, він не може балотуватися на пост Президента, тому що він не збирається докладати зусиль до процвітання вітчизняної економіки. Якщо громадянин України має вид на проживання в іншій країнї або хоч раз в житті подавав документи на закордонне громадянство, то він не має права брати участь у виборах Президента в якості кандидата, тому що такий громадянин не вважає Україну своєю єдиною Батьківщиною. Якщо діти громадянина України навчалися або навчаються за кордоном, то така людина не має права бути Президентом, тому що не збирається підіймати з руїн вітчизняну освіту. Також це стосується лікування за кордоном і користування автівками закордонного виробництва. Якщо кандидат в Президенти з трибуни розповідає нам про те, як він переймається долею України та її народу, нехай це продемонструє всім своїм життям. Президент України має працювати на благо нашого суспільства, підіймати престиж вітчизняних галузей економіки та суспільства, а не відгороджуватися від способу життя свого народу закордонними грошима, досягненнями і новинками.
Слава Україні!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Яким має бути Президент України до Верховній Раді України була створена и написана Тетяна Остальцева (jguide@rambler.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.