ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Януковичу Віктору Федоровичу

Зміна державного гімну України

"Як човен назвеш - так він і попливе"

На жаль, для України було багато поганих сторінок історії. Давно, наша країна прагнула незалежності. Люди хотіли піднести свій духовний настрій, вони писали вірші, які допомагали повірити в світле майбутнє. Одним з авторів був Павло Чубинський. Він створив майбутній національний, а згодом державний гімн, який ми і зараз використовуємо. Але життя не стоїть на місці, і гімн з кожним днем стає все менш актуальним.
Я пропоную змінити гімн нашої держави, який духовно тягне нас у ті часи, коли Україна була в скрутному становищі. Раз і назавжди забути слова "Станем, браття, в бій кривавий". Нам вже немає за що боротись,("України слава стане поміж ворогами"), у нас немає ворогів, нам потрібно процвітати і зайняти гідне місце серед розвинених країн.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Зміна державного гімну України до Януковичу Віктору Федоровичу була створена и написана Гіль Віталій (nferror@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.