ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
8 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Януковичу Віктору Федоровичу, Президенту України

Я обираю Україну! А ти?

Будь ласка, приділіть кілька хвилин цьому тексту.
Я викладу причини для відмови від підписання асоціації з ЄС, а потім викладу власну точку зору з цього приводу.
Не будьте байдужими.
По-перше, Україна солодкий шматочок для ЄС, адже тут родючі землі, моря, річки, озера. По-друге, українців у ЄС не запрошували. По-третє, згідно з даними за 90-і роки, Україна мала можливість вступити до ЄС, але к-сть її населення становила 52 мільйони, що могло завадити країнам ЄС, адже Україна могла мати певний вплив, тому чисельність Україна повинна була становити не більше 18 мільйонів. Яку ми бачимо залежність? Україна вступає в ЄС - к-сть населення зменшується. Четверта причина відмови від ЄС: Україна перетвориться на колонію, інші тільки і будуть робити, що завозити сюди сміття. №5: Газ нам прийдеться купляти в інших країнах, що буде дорожче. А звідки брати гроші? З народу. А як брати гроші з народу? Зарплатня менше, ціни дорожче!
І знову залежність, знову Україна повинна буде боротись за себе.
То ж навіщо нам таке?
Давайте зупинимо цей безлад саме зараз!
І в цьому тексті я Вас не закликаю до Митного союзу і не налаштовую Вас проти ЄС.
Завжди є третій варіант!
Такий могутній народ зможе знайти альтернативу і Росії, і ЄС. Все, що нам зараз потрібно – зупинити безлад в країні і домогтися спокою, аби можна було щось робити далі.
Я розумію стан президента України: якщо підпише асоціацію з ЄС – ЄС загризе Україну. Якщо не підпише асоціацію з ЄС – український народ загризе Україну.
Якщо ми повіримо у власні сили, то створимо дійсно незалежну державу!
Я обираю НЕ ЄС, я обираю НЕ Росію.
Я обираю Україну!
А ти?

З повагою, нижчепідписані

Петиція Я обираю Україну! А ти? до Януковичу Віктору Федоровичу, Президенту України була створена и написана Чередник Ангеліна (davidangel@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.