ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Послання президенту України від громадян України!

Громадяни України Януковичу!

Громадяни України Януковичу!

Ти, Вітьок, Хам чортовий, і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар! Який ти в чорта президент, коли ти тільки свою сраку бережеш та народ обкрадаєш. Чорт висирає, а ти пожираєш. Не будеш, сучий ти сину народ України обкрадати. Тебе та твоїх посіпак ми не боїмося, "Межигірья" вкрадене тобою ми розвалимо як французи Бастілію, бо воно є центром зла. Путінський ти кухар, шістка ти карликів московських, балабол ти межигірський ти тільки красти і навчився змолоду, Ахметова та Юри Єнакієвського свинар, КАЗЛОВ ти пастух, кат усього Народу України. Дивись бо прийде час і вишикується черга від Донбасу до Львова табуретку вибити з під ніг. Свиняча ти морда, кобиляча срака, злодійський собака, порожній ти лоб. От так тобі народ висловив, плюгавче. Не дамо тобі нарід обкрадати. А книжка твоя не годиться, папір дуже грубий. Теперь кінчаємо, бо числа не знаємо і календаря не маємо, місяць у небі, рік у книзі, а день такий у нас, який і у вас, за це поцілуй у сраку нас!..
Анатолій Ткаченко

З повагою, нижчепідписані

Петиція Громадяни України Януковичу! до Послання президенту України від громадян України! була створена и написана Кравченко Дмитро Миколайович (demon_bik@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.