ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
6 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Януковичу Віктору Федоровичу,Президенту України и Азарову Миколаю Яновичу,Прем'єр-міністру Украиїни

Ми за те аби українська мова залишалась українською а не "табачницькою"

Шановні Віктор Федорович та Миколо Яновичу!
Візьму на себе сміливість виразитися від всіх українців,які цінують,люблять та поважають рідну українську мову,українські традиції та історію няшої Батьківщини!
Нас всіх дуже бентежать заяви "вельмишановного" міністра освіти Дмитра Табачника щодо усунення з шкільного курсу "Історії України" та літери "ї" з українського алфавіту!!!Яке право має ця людина,яка не має ніякого відношення до української мови,літератури,алфавіту,усторії, нічого не зробивши для становлення мови, її так нахабно намагатись зруйнувати???!!!яке моральне право він має бути міністром освіти України?!Сподіваюсь мене підтривамають не байдужі до майбутнього рідної мови і ми просимо вас розглянути це питання та зняти з посади міністра освіти Дмитра Табачника,адже якщо так і надалі буде продовжуватися гадаю люди почнуть виходити на акції протесту,іви не маєте цього допустити!Заяви мінітсра тимпаче освіти є абсурдними та ганебними!!!

З повагою всі небайдужі українці до нашої рідної мови,історії і традицій!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Ми за те аби українська мова залишалась українською а не "табачницькою" до Януковичу Віктору Федоровичу,Президенту України и Азарову Миколаю Яновичу,Прем'єр-міністру Украиїни була створена и написана Макаров Віталій (bladevito@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.