ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Науковцям України

Звернення Українського атеїстичного сайту до наукового співтовариства України

Шановні, представники науки!

Звертаємося до Вас у той час, коли над нашою країною нависла небезпека повернення до темного середньовічного минулого, неграмотності та невігластва. У той час, коли розвиток науки і техніки в СРСР досягнув передових у світовій історії висот, сьогодні ми скочуємось в безодню, заміняючи знання вірою, досвід – магічними обрядами, а науку – релігійними несинітницями.

Впевнені, що ніхто, так, як люди науки, не розуміють всю серйозність ситуації. Вкотре здоровий глузд намагаються задушити релігією, впроваджуючи її у всі сфери суспільства: науку, освіту, охорону здоров’я, культуру, в соціальну сферу тощо. Створюється сприятливий грунт для релігійних конфліктів, розколюється народ нашої країни, відволікається від важливих проблем і прогресу.

Людей поступово і наполегливо намагаються відучити від наукового мислення, привчаючи до надприродніх категорій, сліпої віри, що не вимагає доказів і перевірок.

Церква все тісніше підбирається до державної влади, впливає на законодавство, вводить державно-церковні свята, публічно демонструє свій союз з високопосадовцями, порушуючи при цьому закони нашої світської держави.

Далі так тривати не може! Наше мовчання призведе до переродження ще недавно високоосвіченого народу в стадо звірів з переважанням інстинктів над мисленням. Цього ми не повинні допустити!

Наша біда в тому, що ми роз’єднані і часто не вміємо боротися за свої права. Тому першим етапом повинне бути об'єднання всіх небайдужих людей в одну потужну організацію, основними завданнями якої повинні стати: боротьба з клерикалізмом, захист інтересів нерелігійної частини суспільства, просвіта народних мас, пропаганда наукового світогляду.

Просимо підтримати нашу ініціативу і приєднатися до боротьби всіх, кому не байдужа доля не тільки нашої Батьківщини, але і в цілому всього людства.

За науку проти мракобісся!

Представники Українського атеїстичного сайту (opium.at.ua) і атеїстичної громадськості.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Звернення Українського атеїстичного сайту до наукового співтовариства України до Науковцям України була створена и написана Максим Світляченко (ateizm@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.