ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
44 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Кредитори держави Україна

Борги Януковича - не наші борги!

Я, як громадянин (громадянка) України, який(яка)відповідно до статті 5 Конституції України є джерелом влади в Україні, що здійснюється в тому числі через органи державної влади, заявляю, що всі представники вищої державної влади України, включаючи (але не обмежуючись) Президента України В.Ф. Януковича та Прем'єр-міністра України М.Я.Азарова, втратили мою довіру та діють на займаних ними посадах проти інтересів моїх та моєї родини, проти інтересів народу України, а також з порушенням присяги, даної ними народу України.

У зв'язку з цим я заявляю, що всі дії таких представників вищої державної влади України є нелегітимними.

Діючи розумно та добросовісно, я заявляю усім кредиторам держави Україна, що я НЕ ПРИЙМАЮ на себе жодних зобов'язань, що їх створюють (або вже створили) представники вищої державної влади, діючи від імені держави Україна.

Прошу всіх кредиторів утриматися від будь-яких дій, що можуть створити зобов'язання для держави Україна.

Я залишаю за собою право використовувати всі можливі способи захисту своїх інтересів, включаючи право на односторонню відмову від виконання своїх зобов’язань перед державою Україна, а також оскарження будь-яких зобов'язань, що створюють (або вже створили) представники вищої державної влади, нелегітимно діючи від імені держави Україна.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Борги Януковича - не наші борги! до Кредитори держави Україна була створена и написана Роман Хіміч (roman.khimich@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.