ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
5 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Громадянам України

ЄДИНИЙ КАНДИДАТ ВІД ОПОЗИЦІЇ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ВИБОРАХ 2015 РОКУ – ЗАПОРУКА ПЕРЕМОГИ ЄВРОМАЙДАНУ

ЄДИНИЙ КАНДИДАТ ВІД ОПОЗИЦІЇ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ВИБОРАХ 2015 РОКУ – ЗАПОРУКА ПЕРЕМОГИ ЄВРОМАЙДАНУ

Ми, учасники Євромайдану, звертаємось до українського народу та наголошуємо про важливість висунення єдиного кандидата від опозиційних сил на майбутніх президентських виборах у 2015-му році.
Ми переконані, що в разі висунення трьох опозиційних лідерів, відбудеться тотальне розпорошення електорату опозиції, що призведе до неминучої перемоги Януковича на президентських виборах у 2015-му році, та майбутньої руйнації національних та державотворчих основ.
Ми наголошуємо, що єдиним логічним та правильним виходом із ситуації, що сьогодні запанувала в Україні, є лише спільне протистояння режимові діючої влади, котре можливе тільки шляхом висунення єдиного кандидата від опозицій на президентські вибори у 2015-му році.
Ми переконані, що будь-які заяви опозиції окремо йти на вибори – це, фактично, заздалегідь програшна стратегія, котра фіксує не лише про внутрішні непорозуміння опозиційних лідерів, але й здатна сіяти зерна розколу між українцями та сприяти розвиткові розпачу та зневіри серед українського народу.
Ми звертаємось до кожного, хто вірить в майбутнє України, як демократичної, незалежної та процвітаючої держави, підтримати цю петицію та своїм голосом довести про важливість єдиного кандидата від опозиції на виборах Президента України у 2015 –му році.

З повагою, нижчепідписані

Петиція ЄДИНИЙ КАНДИДАТ ВІД ОПОЗИЦІЇ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ВИБОРАХ 2015 РОКУ – ЗАПОРУКА ПЕРЕМОГИ ЄВРОМАЙДАНУ до Громадянам України була створена и написана Секела Руслан Михайлович (zolota06@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.