ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
3 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Шановний Вікторе Федоровичу та УЦОЯО

Скарга на табличні результати ЗНО 2013 для 1 сесії

Ми на правах абітурієнтів 1 сесії хочемо виразити своє невдоволення результатими ЗНО 2013 табличними данними . Ми хочимо дізнатись на яких підставах учасникам 1 сесії знзили результати. Чому після того як 2 сесія після ЗНО з украхнської мови та літератури, та ЗНО з математики написали петиції, їм значно підвисили результати по таблиці. Це означає нерівність між 1 та 2 сесіями! Ми хочемо звернутися до ВАС Шановний Вікторе Федоровичу щоб Ви розібрались з нерівністю яка постала зараз! Також просимо ВАс УЦОЯО щоб Ви реально оцінили результати 1 та 2 сесії!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Скарга на табличні результати ЗНО 2013 для 1 сесії до Шановний Вікторе Федоровичу та УЦОЯО була створена и написана Ольга (zherepa@inbox.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.