ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
0 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Михайлу Згуровському, ректору "НТУУ КПІ"

Православний храм в КПІ

Високоповажний пане, Згуровський!
Я та нижчепідписані люди, звертаюсь до Вас з Вірою на позитивне рішення , щодо будівництва, чи виділення приміщення під каплицю(часовню).

Впевнений, що багато студентів Політеху сердечно вірять в надобність такого місця на теренах нашого славетного ВНЗ(як і багатьох інших спорудах: технопарки, спортмайданчики та ін.)
Споконвіку в Україні, на Січі берегли та шанували церкву. Володіючи таким сильним "стовпом" тепла та любові, наші славетні прадіди тримали розум,душу та тіло в здоров'ї та силі, яким не було рівних на всьому світі.

Я не вірю, що зараз час духовного,морального,економічного, розумового та тілесного занепаду нашої держави, міста, КПІ, молоді, інституту сім'ї... Це не правда. Ми, як ніхто розуміємо в який час живемо та які цілі переслідують космополітичні господарі цього світу. Розуміння то перший крок до боротьби, боротьби , яка ведеться не з пістолетом в руках, а яка вже навколо нас та в нас самих. Ця боротьба -це вчинок,добра думка,віра, посмішка, радість, чесність, порядність, кожна недоспана ніч заради правильної справи, заради справи, яка зігріває нас більше ніж кількість нулів на банківськиій карті.

Велика перемога таїться та б'ється у сотнях, тисячах, сердцях кпішників і ко.

Сердечно

З повагою, нижчепідписані

Петиція Православний храм в КПІ до Михайлу Згуровському, ректору "НТУУ КПІ" була створена и написана Максим Радонежский (865002@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.