ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
215 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

До голови вищого адміністративного суду України, Темкіжеву Ігорю Хажмуридовичу.

Позбавити мандату, депутатів: Кличко Віталія Володимировича, Тягнибока Олега Ярославовича, Яценюка Арсенія Петровича.


Позбавити мандату, депутатів опозиційних фракцій: Кличко Віталія Володимировича, Тягнибока Олега Ярославовича, Яценюка Арсенія Петровича.


1. За відкритий заклик до повалення влади (також засобами радикалізму, посилання а,б,в), необгрунтованого імпічменту Президента України (посилання д.), розпалювання міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі громадян України, далі для досягнення влади неконституційним, недемократичним шляхом.
Нам не потрібна громадянська війна!

2. За неналежну поведінку у верховній раді, саме блокування трибуни верховного законодавчого органу України, незаконним та беспрецедентним здирництвом прийняття верховною радою конституції 2004 року, що підтверджено матеріалами з сайту телеканалу "Інтер".
посилання г.

3. За спонукання до захвату ОДА, зроблення незаконних законодавчих органів - "народних рад" (непрофесійних до жаху, блокуючих нормальне функціонування інфраструктури міст).


а. http://vz.ua/news/29321-besporyadki-v-kieve-yatsenyuk-tyagnibok-i-klichko-sostyazalis-za-znamya-radikalizma
б. http://korrespondent.net/ukraine/politics/3308156-mytynhuuischye-yspolzuuit-patrony-sposobnye-probyt-metall-spetsavtomobylei-mvd
в. http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/02/19/959951.html
г. http://podrobnosti.ua/video/podrobnosti/2014/02/18/959666.html
д. http://news.liga.net/news/politics/933104-yatsenyuk_prizval_sobrat_zavtra_na_maydane_200_tysyach_protestuyushchikh.htm
. http://www.pravo-kiev.com/analitika/politreforma-v-rukah-oppozitsionerov-kak-granata-v-lapah-obez-yany

З повагою, нижчепідписані

Петиція Позбавити мандату, депутатів: Кличко Віталія Володимировича, Тягнибока Олега Ярославовича, Яценюка Арсенія Петровича. до До голови вищого адміністративного суду України, Темкіжеву Ігорю Хажмуридовичу. була створена и написана Андрій (andreydenisovdr@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.