ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
28 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Віктору Януковичу Голові Верховної Ради України Володимиру Литвину

Легальні аборти – основний фактор занепаду України

Звертаємося до Вас із закликом докласти максимум зусиль, передбачених законодавством України, для заборони у нашій державі абортів-вбивств ненароджених дітей.
Кожна країна, яка перестає захищати життя людини від зачаття і до природної смерті та дозволяє дискримінацію людей за стадією розвитку, занепадає, тому що вона підриває основу своєї суспільної та економічної життєздатності і знищує свій основний ресурс – молоде покоління громадян.
Життя людини починається з моменту злиття батьківської та материнської статевих клітин держава, яка дозволяє знищувати його в період внутрішньоутробного розвитку, легалізує людиновбивство та ототожнює себе з моральним злом, замість боротися з ним.
Легальний статус абортів звужує дію ст. 27 Конституції України, яка гарантує кожній людині невід’ємне право на життя.
Через свій легальний статус аборти набули надзвичайного поширення, що має свої незворотні наслідки на фізичному (неплідність, онкологічні захворювання, висока смертність) та психічному й духовному рівнях (постабортний синдром та синдром уцілілих від аборту) для всього народу України.
Закликаємо органи державної влади України виконати вимогу “Конвенції про захист прав людини та основних свобод”, гарантувати право на життя кожній зачатій людині та припинити насильство над жінками, яким є легальні аборти.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Легальні аборти – основний фактор занепаду України до Президенту України Віктору Януковичу Голові Верховної Ради України Володимиру Литвину була створена и написана Ігор Гошовський (goshov@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.